Evde Koruyucu Maske Paketleme İşi

7
87813

Evde Corona Virüs Maskesi Paketleme İşi

Sadece Corona virüsü değil, genel olarak grip, soğuk algınlığı, kalabalık ve havasız ortamlarda sağlığımız için ağız maskesi kullanmamız gerekmektedir. Özellikle kış aylarında grip gibi salgın hastalıkların yoğun olduğu mevsimlerde daha dikkatli olmalıyız. Ağız maskesi seçerken de çok dikkatli olmanız gerekmekte. Şu sıralar piyasada ki talepten dolayı bir çok kaliteli ve kalitesiz ağız maskesi çeşidi satılıyor. Ağız maskelerinin bir çok modeli bulunmakta. Virüs gibi salgın hastalıklardan daha sağlıklı bir şekilde korunmak için N95 gibi koruyucu ağız maskesi modelini tercih etmelisiniz.

Salgından dolayı ağız maskesine yoğun talep bulunduğundan, ağız maskesi imalatı yapan fabrikalar binlerce hatta milyonlarca adetlerde gelen siparişleri yetiştirmekte güçlük çekiyorlar. Çünkü ağız maskeleri sadece Türkiye’ye değil, bir çok Avrupa ülkesine de gönderilmektedir. Fabrikalar gelen milyonlarca sipariş yetiştirmekte güçlü çektiği için koruyucu maskelerin paketlemesi işlemlerini fabrika dışında evlere ek iş olarak vererek hazırlatıyorlar. Böylelikle, kısa sürede siparişleri hazırlayarak müşterilerine göndermiş oluyorlar. Bu ilanımızda sizlere evinizden koruyucu ağız maskesi paketleme işi yaparak nasıl para kazanacağınızdan ve paketleme işini nasıl hazırlayacağınız’dan bahsedeceğiz.

Evde koruyucu maske paketleme işi nasıl yapılır

N95 koruyucu maske, 3M 9312 ventilli maske, 3M 1826 cerrahi maske, Corona maskesi gibi bir çok maske modeli bulunmaktadır. Bu maske modellerinin görüntü ve renk farklılıkları dışında kullanılan malzeme ve malzemenin kalitesi gibi bir çok teknik farklılıkları bulunmaktadır. Bu maske modellerinin yer aldığı bir listesi fabrikalar tarafından size verilecektir. Çünkü bu maskeler, fabrikalardan karışık bir şekilde size teslim edilecek. Yapacağınız ilk iş gelen maske modellerini, size verilen listede ki görüntüleri ile kıyaslayarak ayırmak olacak. Tüm modelleri birbiri ile eşleştirdikten sonra ikinci aşama olan lastiklerinin takılması işlemine geçeceksiniz.

Ayırdığınız maskelerin sağ ve sol kenarlarında ufak delikler bulunmaktadır. Bu deliklere, fabrikaların size vereceği, kopmayan, esnek lastikleri takıp düzgün bir şekilde düğüm atmanız gerekmektedir. Sağlamlığından emin olduktan sonra üçüncü aşama olan paketleme işlemine geçebilirsiniz.

Paketleme işlemi de, maske modeline göre değişkenlik göstermektedir. Şöyle ki, N95, 3M 9312 gibi bazı maske modellerinin kalıpları büyük olduğu için her kutuya sadece 1 adet ürün girebilmektedir. 3M cerrahi maskesinde ise bu durum daha farklıdır. Cerrahi maskelerinde kutu içerisine 10 adet yada kutu büyüklüğüne göre 20 adet ürün sığdırmak mümkündür. Ayırıp, lastiklediğiniz ürünün modeline göre kutularına yerleştirme işlemini tamamladıktan sonra maskeleri kolilere dizip, koli üstlerine hangi modelin yer aldığını yazarak tüm işi tamamlamış olursunuz.

Maske paketleme işi kaç para kazandırır

Yoğun üretim yapan fabrikalar, biran önce işlerin yetiştirilip müşterilerine teslim edilebilmesi için ödeme konusunda bonkör davranmaktadırlar. Fabrikalar, maske paketleme işi için haftalık 700 TL ödeme yapmaktadır. Ödemeler iş tesliminin ardından 1 hafta sonra, diğer işlerin size teslimi sırasında elden peşin olarak ödenmektedir. Yani 1 haftalık ücret içeride kalacak şekilde çalışmaktadırlar. Çünkü, sizin teslim ettiğiniz ürünlerin kontrol edip, herhangi bir sorun yoksa onay verdikten sonra ödemenizi gerçekleştirirler.

Ödeme konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. Çalışacağınız fabrikalar, Türkiye dışında Dünya’nın bir çok ülkesine ürün gönderen büyük fabrikalardır.

Başvuru örneği: “Adım Ayşe Denli, Konya Karaman’da yașıyorum bekarım yada öğrenciyim yada evliyim 2 çocuğum var eşim çalışmıyor kirada oturuyoruz 2 arkadaşım var bu işi yapmaya elim yatkındır (vb örnekler). Cep telefonunuzu ve mail adresinizi iş veren harici kimse göremez. Dönüşler telefon yoluyla yapılacaktır. Alttaki yada üstteki başvuru butonlarından iş için başvuruda bulunabilirsiniz.

Yukarıdaki tarzda kendinizi tanıtan bir cümle istiyoruz dönüş yapabilmemiz için bu bilgilere ihtiyaç vardır. Yașadığınız il ve ilçe, cep telefonu no ve mail geri dönüş yapabilmemiz için zorunludur.

Yeni iş ilanlarından haberdar olmak için bizi instagramda takip edin: @iskurresmipaketleme


7 BAŞVURULAR

  1. Ben 44 yasinda 12 sene once yanlis kisiye benzetilmekten dolayi bicaklanarak oldurduler 22 yasinda kizimla beraber yasiyorum bu VIRUSTEN DOLAYI KIZIMI UCRETSIZ IZNE CIKARDILAR BU ISTEN BENDE YAPMAK ISTIYORUM KIZIMLA BERABER ISTANBUL KAGITHANE SANAYI MAHALLESINDE OTURUYORUM

  2. Adım hamail İstanbul başak şehirde oturuyorum kiradayım çalışmıyorum kiramı ödemek için ihtiyacım var elim bu işlere yatkın elimden geldiğince hızlı yaparım

    • Evet tüm illere gönderiyoruz. Kontenjan çok azaldı dönüş yapılmazsa kusura bakmayın.

  3. Merhaba,Adim Sinem Keskiner,Ankara da yaşıyorum.Evli ve 1 çocuk annesiyim.17 yıllık çalışma hayatım var.Oncelikle bankacılık olmak üzere birden fazla hizmet sektöründe çalıştım.Su an çalışmıyorum.Evden de çalışabilmek için size başvurmak istedim.Su an eşim çalışmıyor ve kirada oturuyorum.Tesekkurler

  4. Sevinç ALTINBOĞA,Edirne merkezde yaşıyorum.Evliyim.Bir Oglum var.Eşim emekli .Kirada oturuyorum.Bu işi yapabilirim.

Comments are closed.